Компанія Neways

Neways є єдиною компанією на світовому ринку, вся продукція якої повністю безпечна для людини та екології в цілому!

Асортимент косметики Neways, купити яку Ви можете в Україні: хороші шампуні для волосся, зубні пасти, омолоджуючі креми, засоби особистої гігієни, декоративна косметика True Touch, БАДи (лікувальна косметика), засоби для схуднення та інше.

Лікувальна косметика Ньювейс

Лікувальна косметика Neways є абсолютно безпечною, не викликає алергічних реакцій та звикання. Після припинення користування цією косметикою немає "ефекту відміни", швидкого старіння та погіршення зовнішнього вигляду шкіри, на відміну від косметики відомих фірм, яку можна знайти в аптеках чи магазинах.

Лікувальна косметика справді є лікувальною - вона пройшла серйозні клінічні випробування і дозволена для застосування при псоріазі, нейродерміті та інших шкірних захворюваннях. Лікувальна косметика має тривалий терапевтичний вплив на шкіру, який зберігається довгий час, навіть після того, як нею перестали користуватись.

Лікувальна косметика Neways не містить шкідливих і потенційно небезпечних для здоров'я компонентів. А ефективні інгредієнти складають основу незвичайної результативності цієї продукції.

У комп'ютерній бібліотеці Конгресу США, в довідці про компанію Neways відмічено: "Продукти компанії унікальні: запатентована технологія використовується для зменшення молекулярної ваги інгредієнтів до величини, при якій вони стають ефективними на клітинному рівні".

Вся лікувальна косметика та препарати Neways є складними біохімічними конструкціями, вони сумісні один з одним і з тканинами організму, стабільні при зберіганні, не закривають доступ повітря в шкіру та проникають в неї на велику глибину. Це основні переваги і головні відмінності лікувальної косметики Neways від косметики, пропонованої на нашому ринку як вітчизняними, так і зарубіжними фірмами.

Біологічно активні добавки Ньювейс

Neways є лідером з виробництва біологічно активних добавок (БАД). Це унікальні розробки, дорога, екологічно чиста сировина та новітні технології. Харчові добавки компанії отримують визнання і нагороди авторитетних організацій.

Формули Neways (БАДи) базуються на травах, не містять штучних добавок, екологічно чисті, ефективні для лікувальних, профілактичних і реабілітаційних заходів. При лікарській алергії, несприйнятливості і наявності протипоказань, ці формули абсолютно незамінні.

Том Мауер стверджує, що більшість ліків нам дарує природа, а NEWAYS - саме та компанія, яка створює препарати у формі, сумісній з людським організмом, яким його і створила природа.

Перейти в КАТАЛОГ

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Лікувальна зубна паста, кращі натуральні шампуні від компанії Neways
(основний офіс)

09544, Україна, Київська, Таращанський р-н, с. Лука, будинок 1
  • +38 (095) 830-28-XX

Сайти

Neways - інтернет магазин лікувальної косметики

Neways - інтернет магазин лікувальної косметики

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create